Ben Ceyda telefonda seni boşaltmamı istermisin?
Telefon Numaram: 00 237 800 06 31

Ben Ceyda telefonda seni boşaltmamı istermisin?
Telefon Numaram: 00 237 800 06 31

Lily Rader Otoparkta Zenci Adamların Büyük Yaraklarını Yiyor

Lily Rader ve adamı başın derttedir ve daha fazlasına girmek üzeredir! Kırıklar, işsizler ve paraya ihtiyacı var. Lily Rader Otoparkta Zenci Adamların Büyük Yaraklarını Yiyor. “Kabataslak” bir şey yapmaya karar verdiler, bu yüzden mürettebatıyla buluşmak için kimlikleri çalan biriyle görüştüler.

Lily’nin erkek arkadaşı “Beyaz yakalı bir suç” diyor. “Biz uyuşturucu satıcısı değiliz! Eğer yakalanırsak, beyaz yakalı suçlular asla hapise girmez! Üstelik biz beyazız! “Lily adamını sever ve söylediği her şeyi yapmaya hazırdır bu yüzden toplantı için” beyaz çöp fahişesi “gibi giyinmesini söyler.

“Bizlerin polis olduğumuzu düşünmelerini istemiyoruz!” Suç çetesi, polis olmadığından emin olacak ve yoluna devam edecekler! Onların yolu, eski bir okul çetesi patlaması, kirli bir garajda!

Lily ilk başta korkuyor. Kim olmaz ki? Kayak maskelerindeki büyük, zenci adamlar, pantolonlarından sarkan muazzam horozları! Tuhaf bir şekilde, bu Lily’yi uyandırır, özellikle de adamı ile sikişmek heyecan verir. Devamını izleyiniz… İyi seyirler dileriz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*